
| : | 2J0B15-868-C885G |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | 2J Antennas |
| : | DEBA 868/SIGFOX |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$5.4600
$5.4600
10
$4.9000
$49.0000
25
$4.6400
$116.0000
100
$4.0200
$402.0000
250
$3.8100
$952.5000
500
$3.4200
$1,710.0000
1000
$2.8800
$2,880.0000
2500
$2.7400
$6,850.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 2J Antennas |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Frequency Range | 863MHz ~ 870MHz |
| Applications | ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™ |
| Gain | 2.5dBi |
| Termination | SMA Male |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.2 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 1.890" (48.00mm) |
| Return Loss | -8.6dB |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 866.5MHz |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Power - Max | 25 W |