
| : | 099173 |
|---|---|
| : | RF Antennas |
| : | DVTEST |
| : | Broadband Horn |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 102 |
| : | 1 |
1
$2,990.0000
$2,990.0000
5
$2,800.0000
$14,000.0000
10
$2,700.0000
$27,000.0000
25
$2,620.0000
$65,500.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | DVTEST |
| Series | dbDIRECT |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Base Mount |
| Frequency Range | 18GHz ~ 40GHz |
| Applications | 5G |
| Gain | 23dBi |
| Termination | K Type Female |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Horn |
| Height (Max) | 1.500" (38.10mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 29GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Max | 100 W |